reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Roboty na Kasztanowej ruszyły

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plRoboty na Kasztanowej ruszyły - Grodzisk News


Rozpoczęła się przebudowa ul. Kasztanowej w Grodzisku Mazowieckim. Część drogi jest wyłączona z ruchu.


Zgodnie z zapowiedzią wykonawcy, czyli firmy Pacholczyk, dziś rozpoczęła się długo wyczekiwana przez mieszkańców przebudowa ul. Kasztanowej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA

Roboty ruszyły pełną parą, a ul. Kasztanowa na niedużym odcinku przy skrzyżowaniu z ul. Jaworową jest już nieprzejezdna – wjechał ciężki sprzęt, a droga jest na całej szerokości rozkopana. Możliwy jest wjazd w ul. Kasztanową z ul. Żyrardowskiej, ale do ul. Jaworowej na tę chwilę nie dojedziemy.

Przypomnijmy. Inwestycja zakłada przebudowę Kasztanowej polegającą na wykonaniu nawierzchni jezdni kostki betonowej, chodnika dla pieszych oraz zjazdów do posesji. Wybrany wykonawca wybuduje również oświetlenie uliczne (w tych miejscach gdzie obecnie brakuje) wraz z całą instalacji teletechnicznych. Ulica zyska również odwodnienie drogi za pomocą systemu studni chłonnych z drenażem rozsączającym.

Niebawem będą też przebudowywane dwie inne ulice w okolicy: Jaworowa i Słonecznikowa, które wraz z Kasztanową były ujęte jako jedno zadanie inwestycyjne miasta.

Roboty na Kasztanowej ruszyły - Grodzisk News
Roboty na Kasztanowej ruszyły - Grodzisk News
Roboty na Kasztanowej ruszyły - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz



AKTUALNOŚCI

Robokop zmodernizuje ulice Kwiatową i Paproci

Trzeba było trochę poczekać, ale ostatecznie Podkowa Leśna wybrała firmę, która dokona przebudowy ulic Kwiatowej i Paproci. Zadanie powierzono lokalnej firmie Robokop z Milanówka.

Ignacy i Pola na czele. Znamy najpopularniejsze imiona w Grodzisku Mazowieckim

Rok 2025 w gminie Grodzisk Mazowiecki przyniósł wiele radości w postaci nowych mieszkańców. Urząd Stanu Cywilnego podsumował minione dwanaście miesięcy. Wiemy już, jakie imiona najchętniej wybierali rodzice oraz jak kształtuje się demograficzny obraz naszej lokalnej społeczności.

Zima w natarciu. Gmina Jaktorów apeluje do kierowców o współpracę

Zimowa aura w pełni, toteż służby drogowe mają pełne ręce roboty, by zapewnić przejezdność ulic w naszej okolicy. Gminni urzędnicy z Jaktorowa zwracają się z apelem do mieszkańców o pomoc w usprawnieniu prac porządkowych.

Poważne utrudnienia dla pasażerów WKD od rana. Pociągi kursują z opóźnieniami

Pasażerowie Warszawskiej Kolei Dojazdowej muszą uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości. Od godzin porannych na linii występują znaczne utrudnienia w ruchu, a pociągi kursują ze znacznie zmniejszoną częstotliwością.

Duża awaria wodociągowa w Milanówku

Mieszkańcy posesji przy niemal dziesięciu ulicach w Milanówku pozbawieni są dostępu do bieżącej wody. Powód? Awaria, o której miasta poinformowało dziś przed południem.

Ponad 1,5 kg narkotyków w mieszkaniu. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Policjanci z Żyrardowa zabezpieczyli w jednym z mieszkań na terenie miasta 1,5 kg amfetaminy. Podczas akcji zatrzymano dwóch mężczyzn.

Poranna awaria na kolei

We wtorkowy poranek doszło do awarii urządzeń infrastruktury kolejowej na linii skierniewickiej. Pociągi mogą być opóźnione.

Waleczne i wielkie serca na WOŚP-owym Dniu Sportu w Grodzisku! [GALERIA]

Choć tegoroczny, 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero przed nami, to już w miniony weekend grodziska społeczność miała okazję do pokazania, jak wielkie i jak waleczne ma serca. A to za sprawą pierwszej w historii inicjatywy pod hasłem: „WOŚP-owy Dzień Sportu w Grodzisku”. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.