26 09 2019

Rewitalizacja Dworku Chełmońskich tym razem bez przygód?

26.09.2019, godz.: 14:58
Rewitalizacja Dworku Chełmońskich tym razem bez przygód?
fot. Wizualizacja/grodzisk.pl

Na przełomie sierpnia i września ruszyły prace związane z rewitalizacją Dworku Chełmońskich w Adamowiźnie. Sprawdzamy, czy inwestycja przebiega bez zakłóceń, których wcześniej było co niemiara.

Obecnie prowadzące rewitalizację stołeczne Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Izolbud jest przecież już drugim wykonawcą te inwestycji. Z poprzednim rozwiązano umowę ze względu na niewypełnianie założeń harmonogramu prac.

Grodziski magistrat ma nadzieję, że tym razem prace przebiegną szybko i bez perturbacji, bowiem takie są wymagania wynikające z regulaminu dotacji unijnej. – Poza tym chcielibyśmy, aby od początku następnego roku szkolnego obiekt był do dyspozycji uczniów szkoły w Adamowiźnie, którzy mogliby uczęszczać tam na różnego rodzaju zajęcia artystyczne – mówi nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Ta zapowiedź sugeruje, że inwestycja może się zakończyć nawet miesiąc wcześniej, aniżeli termin ujęty w umowie – 30 września 2020 roku. – Bardzo byśmy tego chcieli, ale prace muszą przebiegać bez zakłóceń. Po trudnych początkach, teraz wszystko idzie po naszej myśli – dodaje Benedykciński.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata