24 09 2018

Remont grodziskich ulic. Utrudnienia dla kierowców

24.09.2018, godz.: 17:32
Remont grodziskich ulic. Utrudnienia dla kierowców
Fot. GrodziskNews.pl

Drogowcy prowadzą remonty na grodziskich ulicach. Kierowcy mogą się spodziewać utrudnień.

Dziś otrzymaliśmy kilka pytań o utrudnienia w ruchu w al. Mokronoskich w Grodzisku. – Al. Mokronoskich jest zamknięta dla ruchu. Aby dojechać do szpitala od ul. Montwiłła trzeba jechać objazdem – mówi Maciej.

Utrudnienia w ruchu są spowodowane pracami remontowymi. – Obecnie drogowcy realizują inwestycję obejmująca remont pięciu grodziskich ulic: Mokronoskich, 1 Maja, Kilińskiego, Osieckiej i Bairda. W ubiegłym tygodniu ułożono już nową nawierzchnię na Bairda, a w tym montowane są progi zwalniające. Nowy asfalt jest już na ul. Osieckiej, pozostało jeszcze malowanie znaków poziomych. Teraz drogowcy zajęli się al. Mokronoskich – mówi Leszek Szczepaniak, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami Gminnymi w Grodzisku.

Jednak to nie koniec. – W czwartek i piątek będzie układana nawierzchnia na ul. Żydowskiej i tam również pojawią się utrudnienia. Te mogą być też spore w przyszłym tygodniu, gdy robotnicy zaczną remontować ul. 1 Maja, która znajduje się w ścisłym centrum. Postaramy się jednak tak dobrać terminy, aby prace były jak najmniej uciążliwe. Podobne z ul. Kilińskiego – dodaje Leszek Szczepaniak.

Wspomniane ulice zostaną wyremontowane na następujących odcinkach: 1 Maja (180 metrowy fragment od ul. 11 Listopada do ul. Kościuszki), Kilińskiego (na całej długości), Mokronoskich (na całej długości), Bairda (600-metrowy fragment), a także ul. Osieckiej (na całej długości). Inwestycja ma kosztować 1,06 mln zł.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata