reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

12 2021

Redzimski wygrywa w półfinale. Grodziszczanin w meczu o mistrzostwo świata!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria Grodzisk/PZTSRedzimski wygrywa w półfinale. Grodziszczanin w meczu o mistrzostwo świata! - Grodzisk News


Półfinałowy pojedynek w młodzieżowych mistrzostwach świata pomiędzy Miłoszem Redzimskim i obenym mistrzem Europy Felixem Lebrunem zapowiadaliśmy jako niezwykle emocjonujący i taki był! W sześciosetowej batalii lepszy okazał się młody zawodnik z Grodziska i to on zagra o mistrzostwo świata!


Spotkanie od pierwszej akcji było niezwykle wyrównane i emocjonujące, nasycone dramaturgią i zwrotami sytuacji. Mecz wyśmienicie otworzył Miłosz, który wygrał w pierwszym secie 11:8. Dwie kolejne partie dość zdecydowanie wygrał jednak rywal z Francji odpowiednio: do sześciu i do pięciu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zawodnik Bogorii pokazał jednak, że jest nie tylko utalentowany, lecz także waleczny i mocny psychicznie, mimo młodego wieku. Czwarty set rozgrywał się bowiem na przewagi, a wygrał go Miłosz 14:12. Zwycięstwo w tak dramatyczny okolicznościach okazało się punktem zwrotnym w całym meczu.

Polak zbudowany tą wygraną zapisał na swoją korzyść także dwie kolejne partie – 11:9, 11:6 – i tym samym wygrał cały pojedynek 4:2.

Jeszcze dziś o godz. 17.15 ma się odbyć mecz o złoty medal MŚ rozgrywanych w Portugalii. Transmisję na żyo będzie można obejrzeć TUTAJ.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.