TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2015

Recitale Konrada Biniendy w Grodzisku


Grodzisk News


Recitale Konrada Biniendy w Grodzisku - Grodzisk News


Już w ten weekend znakomity pianista i kompozytor Konrad Binienda wystąpi w Grodzisku. Artysta w ciągu dwóch dni da trzy koncerty.


reklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Binienda to artysta o dużej wrażliwości i charyzmie. Jest laureatem wielu nagród i konkursów pianistycznych m.in. Nagrody Hastingów za osiągnięcia muzyczne za rok 2011 na Uniwersytecie Harvarda, a także zwycięzcą ogólnoamerykańskiego konkursu pianistyczniego PianoArts Concerto & Solo Competition (2006), konkursu na koncert z orkiestrą Stowarzyszenia Mozart Society Orchestra na Uniwersytecie Harvard oraz laureatem Konkursu Chopinowskiego Fundacji Kościuszkowskiej w latach 2010 oraz 2006. Ponadto jest laureatem główniej nagrody konkursu na koncert z orkiestrą sponsorowanego przez Messiah College i Orkiestrę Symfoniczną z Harrisburga (2008). W roku 2006 wystąpił w Carnegie Hall, jako zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Bradshaw Buono.

Ten niezwykle utytułowany muzyk da 8 (sobota) i 9 (niedziela) sierpnia łącznie trzy koncerty. Pierwszego dnia o godz. 16.00 wystąpi w Centrum Kultury, a o godz. 20.00 na Stawach Goliana. W niedzielę o godz. 17.00 z kolei da koncert w Parku Skarbków. Na wszystkie występy wstęp jest bezpłatny.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.