13 03 2015

Raz, Dwa, Trzy z koncertem w Grodzisku

13.03.2015, godz.: 17:46
Raz, Dwa, Trzy z koncertem w Grodzisku
fot. Raz, Dwa, Trzy/Facebook

Fani zespołu Raz, Dwa, Trzy mogą już zacierać ręce. Artyści dadzą bowiem koncert w sali kinowej Centrum Kultury w Grodzisku i można się spodziewać, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

Raz, Dwa, Trzy to wszak formacja, której koncerty na długo zapadają w pamięć i porywają publiczność. Dość powiedzieć, że trzy koncertowe albumy zespołu („Czy te oczy mogą kłamać”, „Młynarski”, „Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia”) zostały nagrodzone w sumie czterema platynowymi i jedną złotą płytą.

Zespół obecny na polskiej scenie od 1990 roku znany jest z oryginalnego multiinstrumentalnego brzmienia i głęboko przemyślanych, nierzadko refleksyjnych tekstów w charakterystycznym wykonaniu lidera – Adama Nowaka. W swojej twórczości łączy elementy rocka, folku, piosenki autorskiej i poezji śpiewanej.

Przez ćwierć wieku artystycznej aktywności muzycy z Raz, Dwa, Trzy wydali także siedem płyt studyjnych. A dwie ostatnie – „Trudno nie wierzyć w nic” i „Skądokąd” – zyskały status platynowych. 13 kwietnia o godz. 19.00 wystąpią przed grodziską publicznością. – Sala kinowa centrum kultury jest kameralna i bardzo estetyczna, świetnie współgra z charakterem twórczości zespołu. Zapowiada się naprawdę bardzo fajny koncert – mówi Kazik Olszewski, organizator wydarzenia.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie centrum kultury przy ul. Spółdzielczej 9 oraz w internecie na Ticketpro.pl, Kupbilecik.pl, Biletin,pl i Biletyna.pl.13

raz dwa trzy plakat

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.