TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

09

01 2021

Raport MZ: Ponad 50 osób z pozytywnym wynikiem w powiecie


Grodzisk News


foto: PixabayRaport MZ: Ponad 50 osób z pozytywnym wynikiem w powiecie - Grodzisk News


W ciągu ostatniej doby w powiecie grodziskim u ponad 50 osób wykryto wirusa SARS CoV-2 – wynika z raportu Ministerstwa Zdrowia.


reklama Grodzisk mazowiecki

Według danych resortu dowiadujemy się, że w powiecie grodziskim w ciągu ostatnich 24 godzin w naszym powiecie przybyły 52 osoby z pozytywnym wynikiem na obecność koronawirusa. Nie było ofiar śmiertelnych. Resort raportuje również, że liczba zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców w powiecie grodziskim wynosi obecnie 5,38. Dla porównania w powiecie pruszkowskim ten wskaźnik wynosi 2,4 (40 nowych przypadków), w warszawskim zachodnim – 3,43 (41), zaś w żyrardowskim – 3,04 (23).

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Koronawirus w Polsce
Z raportu ministerstwa zdrowia wynika, że w całym kraju mamy ponad 10 tys. nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (1333), wielkopolskiego (1151), pomorskiego (977), warmińsko-mazurskiego (928), kujawsko-pomorskiego (886), zachodniopomorskiego (843), śląskiego (836), łódzkiego (702), dolnośląskiego (514), lubelskiego (512), małopolskiego (418), podlaskiego (298), lubuskiego (293), podkarpackiego (291), opolskiego (195), świętokrzyskiego (154). 217 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 100 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 338 osób. Łącznie od początku epidemii w naszym kraju u ponad 1,37 mln osób wykryto koronawirusa, a ponad 1,1 mln już ozdrowiało.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.