TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

01 2023

Radonie. Samochód uderzył w drzewo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W sobotni poranek w Radoniach samochód uderzył w drzewo. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Radoniach na ul. Widokowej był wypadek. Na miejscu straż pożarna, policja oraz pogotowie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 9.07 wpłynęło do nas zgłoszenie mówiące o tym, że na ul. Widokowej w Radoniach samochód osobowy wjechał w drzewo. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Książenice. Gdy strażacy dotarli na miejsce okazało się, że samochodem jechały trzy osoby. Jedna z nich uskarżała się na ból w klatce piersiowej i ból brzucha. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenia kwalifikowanej pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej, a następnie przekazaniu jej zespołowi ratownictwa medycznego – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.a – Po przebadaniu przez ratowników osoby tej nie zabrano do szpitala, została na miejscu zdarzenia – dodaje.

Działania strażaków zakończyły się o godz. 10.38.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.