TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

07 2021

„Psychoporanek”, czyli akcja charytatywna w szczytnym celu


Grodzisk News


foto: Mat. organizatora„Psychoporanek”, czyli akcja charytatywna w szczytnym celu - Grodzisk News


Firma Bike Expo w przededniu wyścigu Tour de Pologne zorganizuje już jutro całodobową akcję kręcenia kilometrów w celach charytatywnych. Zebrane pieniądze pójdą na zakup kasków i oświetlenia rowerowego dla dzieci z domów dziecka.


reklama Grodzisk mazowiecki

–Jest to spontaniczna akcja, która odbędzie się na słynnych warszawskich Gassach od godziny szóstej rano w sobotę 31 lipca i potrwa 24 godziny. Peletony rowerzystów i kolarzy będą jeździć na zmianę non stop, aby zebrać pieniądze na zakup kasków i lampek rowerowych dla dzieci z domów dziecka. Firmy Intersport Polska i Mio Polska odpowiedziały na nasz apel i zostały sponsorami głównymi akcji charytatywnej „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie vol. 2”. Obie Spółki zdecydowały się zapłacić po 1 zł za każdy kilometr, z limitem do 10.000 zł. Jeśli więc w najbliższą sobotę od godz. 6.00 wykręcimy na warszawskich Gassach 20.000 km, to za kwotę 20.000 zł, w drodze ogłoszonego wkrótce konkursu, zakupimy kaski i oświetlenie rowerowe dla dzieci z domów dziecka – mówią organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Firma PORĘBA ROWERY funduje jedną lampkę rowerową KNOG za każde 100 km z pulą o wartości ponad 10.000 zł (do 200 szt. lampek dla dzieci z domów dziecka), natomiast Hotel i Stacja Narciarska Czarny Groń za każdy tysiąc przejechanych przez nas kilometrów ufunduje czterodniowy obóz narciarski z zakwaterowaniem, wyżywieniem, transportem i szkoleniem narciarskim, maksymalnie dla 20 dzieci z opiekunami. DZIĘKUJEMY! – dodają.

tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.