TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

07 2021

„Psychoporanek”, czyli akcja charytatywna w szczytnym celu


Grodzisk News


foto: Mat. organizatora„Psychoporanek”, czyli akcja charytatywna w szczytnym celu - Grodzisk News


Firma Bike Expo w przededniu wyścigu Tour de Pologne zorganizuje już jutro całodobową akcję kręcenia kilometrów w celach charytatywnych. Zebrane pieniądze pójdą na zakup kasków i oświetlenia rowerowego dla dzieci z domów dziecka.


reklama Grodzisk mazowiecki

–Jest to spontaniczna akcja, która odbędzie się na słynnych warszawskich Gassach od godziny szóstej rano w sobotę 31 lipca i potrwa 24 godziny. Peletony rowerzystów i kolarzy będą jeździć na zmianę non stop, aby zebrać pieniądze na zakup kasków i lampek rowerowych dla dzieci z domów dziecka. Firmy Intersport Polska i Mio Polska odpowiedziały na nasz apel i zostały sponsorami głównymi akcji charytatywnej „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie vol. 2”. Obie Spółki zdecydowały się zapłacić po 1 zł za każdy kilometr, z limitem do 10.000 zł. Jeśli więc w najbliższą sobotę od godz. 6.00 wykręcimy na warszawskich Gassach 20.000 km, to za kwotę 20.000 zł, w drodze ogłoszonego wkrótce konkursu, zakupimy kaski i oświetlenie rowerowe dla dzieci z domów dziecka – mówią organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Firma PORĘBA ROWERY funduje jedną lampkę rowerową KNOG za każde 100 km z pulą o wartości ponad 10.000 zł (do 200 szt. lampek dla dzieci z domów dziecka), natomiast Hotel i Stacja Narciarska Czarny Groń za każdy tysiąc przejechanych przez nas kilometrów ufunduje czterodniowy obóz narciarski z zakwaterowaniem, wyżywieniem, transportem i szkoleniem narciarskim, maksymalnie dla 20 dzieci z opiekunami. DZIĘKUJEMY! – dodają.

tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.