TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

07 2021

Psi park zabaw w Grodzisku zbyt drogi?


Grodzisk News


foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz.Psi park zabaw w Grodzisku zbyt drogi? - Grodzisk News


Grodzisk otworzył oferty na budowę psiego parku zabaw. Obie złożone propozycje cenowo znacznie przekraczają budżet inwestycji.


reklama Grodzisk mazowiecki

Ze specyfikacji przetargowej dowiadujemy się, że park zlokalizowany będzie przy ul. Milanowskiej, zaś sam wybieg liczyć około 867 mkw. powierzchni. W parku czworonogi będą mogły nie tylko biegać i bawić się zabawkami, ale także trenować takie psie specjalności, jak agility – sport sprawdzający psią zwinność: pies prowadzony przez swojego przewodnika głosowymi i ruchowymi komendami musi pokonać bezbłędnie i jak najszybciej specjalny tor przeszkód.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Mowa o takich elementach jak: równoważnie, slalom, skrzynka na patyki, tunel z górką, zestaw zabawowy i obręcze.

W parku będzie można również przeprowadzać trening czworonoga pod kątem posłuszeństwa, czyli tzw. obedience. Na obiekcie znajdą się też ławki, kosze na odchody zwierzęce oraz pozostałe odpady, jak również stojaki na rowery. Cały teren zostanie ogrodzony.

Pozostaje pytanie, czy Grodzisk wybierze wykonawcę w za pierwszym podejściem. Na budowę obiektu chce przeznaczyć 443 tys. zł, podczas gdy jedna oferta – firmy AG Complex – opiewa na prawie 776 tysięcy, a druga – przedsiębiorstwa Sorted – na blisko 830 tys. zł.

Niewykluczone w związku z tym, że po ocenie formalno-merytorycznei przetarg zostanie unieważniony i powtórzony.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

A kiedy będzie żłobek?
Mieszkańcy


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.