TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

10 2015

Przystanek PaT po raz pierwszy w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W tym roku Podkowa Leśna zorganizuje premierową w historii miasta edycję Przystanku PaT. Przygotowania już się rozpoczęły, zaś samo wydarzenie odbędzie się 28 listopada w podkowiańskim Zespole Szkół Samorządowych.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

PaT to skrócona nazwa ogólnopolskiego programu profilaktyczno-edukacyjnego ?Profilaktyka a Ty?. Realizuje go Komenda Główna Policji która chce w ten sposób promować wśród młodych ludzi postawy wolne od uzależnień, agresji i przemocy. PaT skierowany jest przede wszystkim do młodzieży, która ukończyła 13 lat i uczy się w gimnazjum lub szkołach ponadgimnazjalnych.

Uczestnictwo w tej inicjatywie jest dla Podkowy debiutem. Ale miasto-ogród wiele sobie po nim obiecuje. Podczas listopadowego Przystanku PaT zawiąże się Podkowiańska Grupa PaT. Impreza będzie miała charakter zamknięty z przeznaczeniem wyłącznie dla rodziny PaT z różnych gmin Mazowsza i Polski, które wcześniej się zgłoszą. Cały program będzie zabezpieczony przez Komendę Powiatową Policji z Grodziska Mazowieckiego.

Młodzi ludzie z naszego regionu mogą się jednak zgłaszać do Podkowiańskiej Grupy PaT. Tym bardziej, że program listopadowego przystanku zapowiada się jako bardzo bogaty w różnorodne warsztaty, np. taneczne, rękodzielnicze, psychologiczne, dziennikarskie, teatralne, wokalne, malowania na koszulkach, dziennikarskie, czy treningi sztuk walki?

Wcześniej w naszym regionie Przystanek PaT dwukrotnie gościł za sprawą Milanówka.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.