TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

05 2024

Przyłapana na kradzieży alkoholu... pogryzła pracownicę ochrony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Przyłapana na kradzieży alkoholu... pogryzła pracownicę ochrony - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 21-latkę podejrzaną o kradzież kilku butelek ze sklepu w mieście. Co więcej, kobieta po zabraniu towaru, za który nie zapłaciła... pogryzła pracownicę ochrony próbującą odebrać jej łupy.


Dyżurny grodziskiej komendy odebrał zgłoszenie o kradzieży sklepowej i ataku na pracownicę tej placówki. Z zawiadomienia wynikało, że młoda kobieta zabrała z półek kilka butelek alkoholu i postanowiła wyjść, nie płacą za towar. Gdy butelki probowała jej odebrać pracownica ochrony sklepu, 21-latka zaczęła bronić swojego łupy i pogryzła ręce ochroniarki. Agresywnej kobiecie udała się zbiec.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci szybko jednak przystąpili do ustalenia okoliczności i poszukiwania podejrzanej. – Zebrane informacje i dobra znajomość środowiska pozwoliły szybko wytypować osobę podejrzaną o to przestępstwo. Pod ustalonym adresem funkcjonariusze zatrzymali 21-latkę – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Zgromadzone podczas czynności dochodzeniowo-śledczych materiały, dotyczące kradzieży rozbójniczej, zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Maz. Młoda kobieta usłyszała zarzut karny, który zagrożony jest nawet 10-letnim pozbawieniem wolności – dodała.

Dodatkowo grodziska prokuratura rejonowa zdecydowała o zastosowaniu wobec 21-latki dozoru policyjnego.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dzikie ludzie w tym grodzisku, gryzą. To z tego towarzystwa co siedzi albo śpi na ławkach z oparciami na klombach na deptaku?

Starszy pan
16-05-2024 16:18

Ciekawe czy szczepiona była?

w0gumek
16-05-2024 22:05

Ciekawe czy ma wściekliznę?

adam
17-05-2024 09:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.