10 02 2020

Przewrócony toi-toi i pojemnik na odzież w grodziskim parku. Interweniowała straż miejska

10.02.2020, godz.: 19:10
Przewrócony toi-toi i pojemnik na odzież w grodziskim parku. Interweniowała straż miejska
fot. Piotr Kłosek-Krawcowicz

W weekend do naszej redakcji napłynęła informacja od czytelnika, którego zdaniem doszło do aktu wandalizmu w parku przy ul. Ordona. Wywrócone zostały pojemnik PCK na odzież oraz kabina toalety. Grodziska straż miejska potwierdziła interwencję, ale nie, że doszło do aktu wandalizmu.

– Po raz kolejny wywrócono kabinę WC oraz pojemnik na używaną odzież PCK – napisał do nas czytelnik, który nadesłał również zdjęcia. Widać na nich interweniującą straż miejską.

Postanowiliśmy więc zapytać komendanta SM w Grodzisku o to zdarzenie. – Przynajmniej raz dziennie kontrolujemy tę okolicę, by pokazać, że jesteśmy i aby odwieść od nieodpowiedzialnych zachowań. W tym przypadku rzeczywiście zastaliśmy przewrócony pojemnik PCK i kabinę toi-toi, jednak monitoring nie zarejestrował aktu wandalizmu, ani ewentualnych sprawców – mówi nam komendant Dariusz Zalesiński. – Strażnicy naprawili „szkody” – dodaje.

– Nie można natomiast powiedzieć, by regularnie dochodziło do takich zdarzeń w owym parku. Dopiero dziś mieliśmy pierwsze zgłoszenie od mieszkańca, ale nie dotyczące konkretnej sytuacji, tylko tego że przeszkadza mu głośno zachowująca się młodzież. Musimy jednak pamiętać, że każdy ma prawo korzystać z parku o ile nie narusza prawa i porządku – twierdzi Zalesiński.

💬︎ 4

Dodaj Komentarz

4 odpowiedzi na “Przewrócony toi-toi i pojemnik na odzież w grodziskim parku. Interweniowała straż miejska”

 1. kick pisze:

  Toi-Toi sam się przewrócił … od wiatrów .

  • Henryk pisze:

   a potem od wiatrów przewrócił się pojemnik na odzież tak jak poprzednim razem też się same przewróciły … bo jak wiadomi dzisiaj wieje dlatego od wiatru przewróciły się w sobotę w nocy ….

 2. obserwator pisze:

  …sensacja..

 3. Komendian Milicji pisze:

  skoro wieje to pojemniki się przewróciły od wiatru !!! Jak wiadomo w Grodzisku Mazowieckim nie ma chuliganów, nie podpalają samochodów i nie kradną samochodów./ Przestępstw jest też cora mniej bo policja nie przyjmuje zawiadomień o przestępstwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.