TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

04 2021

Przetarg na targowisko unieważniony


Grodzisk News


foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta MilanówkaPrzetarg na targowisko unieważniony - Grodzisk News


Milanowski magistrat unieważnił pierwszy przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie targowiska miejskiego.


Do przetargu wystartowała tylko jedna firma. SORTED z siedzibą w Chyliczkach pod Piasecznem zażyczył sobie ponad 3,8 mln zł. To znacznie więcej niż zakładało miasto ogród – magistrat liczył, że inwestycja zamknie się w 2 mln zł. Postępowanie zostało więc unieważnione i niebawem prawdopodobnie zostanie ogłoszone następne.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Gdyby udało się zrealizować inwestycję, milanowscy kupcy będą mieć do dyspozycji nowoczesny obiekt. Pojawią się trzy nowe wiaty handlowe jako zadaszenie dotychczasowych stoisk. Na całym terenie targowiska wymieniona zostanie nawierzchnia na kostkę brukową. Cały obiekt zostanie ogrodzony i „uzbrojony” w kanalizację deszczową.

Jednym z nowych rozwiązań ma być instalacja paneli fotowoltaicznych na dachach wiat. Całość oświetlona będzie stylowymi lampami typu LED. Nie zabraknie również utrzymanych w jednorodnej stylistyce elementów małej architektury: ławek, koszów na śmieci, stojaków rowerowych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Brawo burmistrz,zniszczyć wszystko,nie będzie niczego.

Marianoitaliano
20-04-2021 09:54

Marianoitaliano - ale co zniszczyć? Widziałeś jak wygląda targowisko w Brwinowie i Grodzisku Mazowieckim? Jak ogólnie oprócz targowiska wyglądają te ościenne miasta? Tam coś się robi, coś się zmienia, a Milanówek nie zmienił się od 20 lat. Zero inwestycji. Na targowisku nadal te drewniane budy, które już dobijają do 30stki.

Andrzej
20-04-2021 13:38

TARG ZA KROLA CIWIECZKA KTO TAM MIESZKA ZE NIE POZWALAJA NA NOWOCZESNY TARK ZENADA

MIESZKANIEC
20-04-2021 17:24

Nieważne jaki targ jest w Brwinowie czy Grodzisku,ważne jest jakiego targu chcą mieszkańcy Milanówka,a mieszkańcy w tej sprawie niechca zmian,bo targ ma swoj klimat,handluja na nim te same osoby od lat i nieprawdą są słowa że są tam tylko 30 letnie budy ba są też nowe,targ w Milanówku ma swoj noepowtarzalny klimat a w Grodzisku czy Brwinowie to jeszcze targ czy już supermarket pod chmurką ze słabą jakością produktów.

Marianoitaliano
21-04-2021 10:06
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.