09 07 2019

Przetarg na remont „Dwójki” rozstrzygnięty

09.07.2019, godz.: 07:32
Przetarg na remont „Dwójki” rozstrzygnięty
Fot. GrodziskNews.pl

Oprócz trwającej modernizacji i rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 2 grodziski magistrat chce jeszcze wyremontować istniejący budynek szkoły. Został już rozstrzygnięty przetarg na tę inwestycję.

Trwa budowa nowego pięciokondygnacyjnego skrzydła szkoły (4 naziemne, 1 podziemna) na potrzeby dydaktyczne. Jego powierzchnia całkowita to 1985 mkw. Koszt zadania to 6,5 mln zł. Prace są zaawansowane, gotowe są m.in. klatka schodowa, winda, a prace toczą się już też we wnętrzu obiektu. Całość ma być gotowa do otwarcia pod koniec tego roku.

Jednak to nie jedyne prace jakie Grodzisk zamierza przeprowadzić w szkole nr 2. 10 czerwca ogłoszono przetarg na wykonanie instalacji elektrycznych w istniejącym budynku, montaż sufitów podwieszanych w korytarzach parteru, 1 i 2 piętra, a także nowoczesnego oświetlenia LED w korytarzach na parterze, 1 i 2 piętrze.

Niedawno został wybrany wykonawca. Grodzisk zamierzał przeznaczyć na ten cel 640 tys. zł. Obie oferty, które wpłynęły do magistratu mieściły się w tej kwocie – jedna opiewała na 606 tys. zł, a druga na 615 tys. zł. Urząd wybrał tę tańszą opcję.

Wszystkie prace mają być zrealizowane do 23 sierpnia 2019 r.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata