reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

16

03 2023

Przetarg na przedszkole i żłobek przy Okrężnej na przełomie drugiego i trzeciego kwartału


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.pl/WizualizacjaPrzetarg na przedszkole i żłobek przy Okrężnej na przełomie drugiego i trzeciego kwartału - Grodzisk News


Co i rusz w grodziskiej społeczności powraca temat budowy przedszkola raz ze żłobkiem przy ul. Okrężnej. Teraz jednak grodziski magistrat publicznie i konkretnie zadeklarował ogłoszenie przetargu i rozpoczęcie budowy obiektu w tym roku.


W istocie będzie to pierwszy żłobek publiczny w grodziskiej gminie. – W tym roku planujemy rozpocząć przy ul. Okrężnej budowę połączonego z przedszkolem żłobka gminnego na 100 miejsc dla najmłodszych mieszkańców gminy. Przetarg na to zadanie zostanie ogłoszony na przełomie drugiego i trzeciego kwartału. Będzie to pierwszy publiczny żłobek w gminie Grodzisk Mazowiecki – poinformował magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Temat inwestycji ciągnie się od kilku lat i napotykał przeszkody formalne i proceduralne, później już na etapie przygotowywania dokumentacji projektowej, wykonawca potrzebował więcej czasu.

Teraz jednak wydaje się, że jest bliżej realizacji przedsięwzięcia ważnego dla mieszkańców – tak rodziców, jak i dzieci.

Przypomnijmy. Ze specyfikacji technicznej zamówienia wynikało, iż poza setką miejsc żłobkowych W obiekcie funkcjonować będą także oddziały przedszkolne mogące pomieścić łącznie na 250 dzieci. Obiekt będzie nowoczesny, wybudowany w technologii modułowej i „uzbrojony” we wszystkie niezbędne instalacje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Obiecanki - cacanki. Wybory już za rok... Już Okrężną mieli przebudować i szybko się z tego wycofali. To tylko jedna z wielu niespełnionych obietnic. Bardzo wielu. Z obwodnicą szli na sztandarach przed wyborami przez 25 lat. Wreszcie coś powstało po 30 latach, ale co i na ile rozwiązało to problem korków w mieście, każdy widzi. Za to deweloperzy mają się świetnie, zaopiekowani i dopieszczeni jak nikt. Nikt Wam tyle nie da, ile Ziemia Grodziska obieca.
Ziemia Grodziska - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.