reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

16

03 2023

Przetarg na przedszkole i żłobek przy Okrężnej na przełomie drugiego i trzeciego kwartału


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.pl/WizualizacjaPrzetarg na przedszkole i żłobek przy Okrężnej na przełomie drugiego i trzeciego kwartału - Grodzisk News


Co i rusz w grodziskiej społeczności powraca temat budowy przedszkola raz ze żłobkiem przy ul. Okrężnej. Teraz jednak grodziski magistrat publicznie i konkretnie zadeklarował ogłoszenie przetargu i rozpoczęcie budowy obiektu w tym roku.


W istocie będzie to pierwszy żłobek publiczny w grodziskiej gminie. – W tym roku planujemy rozpocząć przy ul. Okrężnej budowę połączonego z przedszkolem żłobka gminnego na 100 miejsc dla najmłodszych mieszkańców gminy. Przetarg na to zadanie zostanie ogłoszony na przełomie drugiego i trzeciego kwartału. Będzie to pierwszy publiczny żłobek w gminie Grodzisk Mazowiecki – poinformował magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Temat inwestycji ciągnie się od kilku lat i napotykał przeszkody formalne i proceduralne, później już na etapie przygotowywania dokumentacji projektowej, wykonawca potrzebował więcej czasu.

Teraz jednak wydaje się, że jest bliżej realizacji przedsięwzięcia ważnego dla mieszkańców – tak rodziców, jak i dzieci.

Przypomnijmy. Ze specyfikacji technicznej zamówienia wynikało, iż poza setką miejsc żłobkowych W obiekcie funkcjonować będą także oddziały przedszkolne mogące pomieścić łącznie na 250 dzieci. Obiekt będzie nowoczesny, wybudowany w technologii modułowej i „uzbrojony” we wszystkie niezbędne instalacje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Obiecanki - cacanki. Wybory już za rok... Już Okrężną mieli przebudować i szybko się z tego wycofali. To tylko jedna z wielu niespełnionych obietnic. Bardzo wielu. Z obwodnicą szli na sztandarach przed wyborami przez 25 lat. Wreszcie coś powstało po 30 latach, ale co i na ile rozwiązało to problem korków w mieście, każdy widzi. Za to deweloperzy mają się świetnie, zaopiekowani i dopieszczeni jak nikt. Nikt Wam tyle nie da, ile Ziemia Grodziska obieca.

Ziemia Grodziska - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej
16-03-2023 16:06

I pis

Jolo
16-03-2023 16:19

Do Radomia czy Lublina wracaj jak się grodzisk nie podoba.

Jefe
16-03-2023 20:25

Człowieku sam weż udział w wyborach i popraw to wszystko co oni robią źle.
Powiedzenia

Marianek
03-01-2024 14:37

A to wina Tuska

Tik Tak
16-03-2023 16:20
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.