reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

06 2021

Pierwszy przetarg na projekt łącznika unieważniony. Jest kolejny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Pierwszy przetarg na projekt łącznika unieważniony. Jest kolejny - Grodzisk News


Grodziski magistrat unieważnił pierwszy przetarg na projekt łącznika między ulicami Radziejowicką w Kałęczynie a Nadarzyńską w Grodzisku. Niedługo później urzędnicy ogłosili drugi.


Na początku czerwca gmina ogłosiła przetarg na wykonanie projektu budowy trasy łączącej ul. Radziejowicką w Kałęczynie, przez m.in. ul. Osowiecką, Lazurową i Kijowską w Odrano Woli, Zacisze do ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku. W postępowaniu wystartowała jedna firma – MT-Projekt z Grójca, która za realizację zadania zażyczyła sobie blisko 600 tys. zł. Urząd zabezpieczył na ten cel 350 tys. zł więc oferta była niemal dwukrotnie droższa, dlatego też zdecydowano się przetarg unieważnić i ogłosić nowy. Czy tym razem uda się znaleźć wykonawcę?

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy, że trasa ta ma się składać z trzech odcinków, które łącznie mają mieć długość 3,3 km. Początek tej drogi został zaplanowany od budowanego obecnie ronda w ciągu trasy 579 w Kałęczynie a koniec na rondzie na ul. Nadarzyńskiej. Ponadto ronda mają zostać wybudowane na skrzyżowaniach z ulicami Osowiecką i Lazurową.

Więcej na ten temat tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.