TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

06 2021

Pierwszy przetarg na projekt łącznika unieważniony. Jest kolejny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziski magistrat unieważnił pierwszy przetarg na projekt łącznika między ulicami Radziejowicką w Kałęczynie a Nadarzyńską w Grodzisku. Niedługo później urzędnicy ogłosili drugi.


Na początku czerwca gmina ogłosiła przetarg na wykonanie projektu budowy trasy łączącej ul. Radziejowicką w Kałęczynie, przez m.in. ul. Osowiecką, Lazurową i Kijowską w Odrano Woli, Zacisze do ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku. W postępowaniu wystartowała jedna firma – MT-Projekt z Grójca, która za realizację zadania zażyczyła sobie blisko 600 tys. zł. Urząd zabezpieczył na ten cel 350 tys. zł więc oferta była niemal dwukrotnie droższa, dlatego też zdecydowano się przetarg unieważnić i ogłosić nowy. Czy tym razem uda się znaleźć wykonawcę?

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy, że trasa ta ma się składać z trzech odcinków, które łącznie mają mieć długość 3,3 km. Początek tej drogi został zaplanowany od budowanego obecnie ronda w ciągu trasy 579 w Kałęczynie a koniec na rondzie na ul. Nadarzyńskiej. Ponadto ronda mają zostać wybudowane na skrzyżowaniach z ulicami Osowiecką i Lazurową.

Więcej na ten temat tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.