27 09 2018

Przetarg na parking przy Kierlańczyków znów unieważniony

27.09.2018, godz.: 07:57
Przetarg na parking przy Kierlańczyków znów unieważniony
fot. Mariusz Kordel

Druga próba przetargowa na budowę parkingu wraz z drogą dojazdową przy ul. Kierlańczyków w Grodzisku ponownie nie przyniosła efektu. Tym razem postępowanie unieważniono ze względu na brak ofert.

W ramach zadania ma powstać parking przy ul. Kierlańczyk. Plac będzie miał powierzchnię 400 metrów kwadratowych, zostanie w pełni oświetlony i wyposażony w kanalizację odprowadzającą nadmiar wód opadowych. Inwestycja obejmie także budowę krótkiego łącznika ul. Kierlańczyków z planowanym parkingiem.

W pierwszym unieważnionym przetargu oferta cenowa dość znacznie przekraczała budżet założony przez magistrat. Żłożya ją firma Nicram Instalacje elektryczne Marcin Górny – opiewała na prawie 1,16 mln zł. Magistrat tymczasem miał do wydania na ten cel „tylko” 750 tysięcy.

Za drugim podejściem w ogóle natomiast nie wpłynęły propozycje realizacji inwestycji.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata