Za oszustwo odpowie mieszkaniec Żyrardowa, który przekleił kody kreskowe na perfumach – z droższych na tańsze. W ten sposób przy kasie zapłacił o wiele mniej, niż powinien. Przestępstwo wyszło jednak na jaw, a 34 latek przyznał się do niego.
Jak ustalili policjanci zawiadomieni przez obsługę sklepu, podejrzany przekleił etykiety z kodami kreskowymi w taki sposób, że na perfumach wartych przeszło 250 złotych znalazła się naklejka wskazująca wartość o ponad 200 zł niższą.
Prowadzone w tej sprawie czynności pozwoliły dochodzeniowcom wytypować podejrzanego w tej sprawie. Mieszkaniec Żyrardowa wkrótce został zatrzymany i przesłuchany na komendzie, po przedstawieniu mu materiału dowodowego 34-latek przyznał się do zabronionego czynu.
Policjanci postawili mu zarzut dokonania oszustwa za to przestępstwo grozi nawet osiem lat pobawienia wolności.
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
7
9
4
5
5
9
3
5
1
Pogoń Grodzisk i cała jej społeczność prędko dziś nie zasną! Czerwono-biały klub po raz pierwszy w swej historii awansował bowiem do pierwszej ligi piłkarskiej (drugi poziom rozgrywkowy), i to bez gry! Awans grodziszczan przypieczętował niedzielny remis w meczu między Chojniczanką Chojnice a Wieczystą Kraków!
Zakończyła się pierwsza tura głosowania w wyborach na prezydenta RP. Sondaże exit poll wskazują, że pierwszą odsłonę wyścigu wyborczego wygrał Rafał Trzaskowski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej, prezydent Warszawy uzyskał 30,8 proc. głosów.
Grodzisk na dobre ruszył z konsultacjami związanymi z zagospodarowaniem placu Centralnego, czyli nowej przestrzeni w centrum miasta, wokół ośrodka kultury. W ramach przedsięwzięcia zakrojonego na szeroką skalę Parkingi zostaną przeniesione do części podziemnej, natomiast część naziemna ma zamienić się w zieloną przestrzeń. Odbyło się już jedno spotkanie z mieszkańcami, a już w środę kolejne, które przyjmie formę warsztatów.
Państwowa Komisja Wyborcza podała dane dotyczące frekwencji w pierwszej turze wyborów prezydenckich do godziny 17.00. Spójrzmy, jak te liczby wyglądają w powiecie grodziskim.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś wczesnym popołudniem na autostradzie A2 w kierunku Warszawy. Kierowca ciężarówki z naczepą prawdopodobnie zasłabł, a pojazd z impetem uderzył w barierę energochłonną przy drodze.
Dziś, Polacy wybierają prezydenta. W całym kraju policja prowadzi w związku z tym wzmożone działania, aby zapewnić bezpieczeństwo i porządek publiczny, szczególnie w okolicach lokali wyborczych.
Grodzisk szykuje się na huczne obchody Dnia Dziecka. Już 1 czerwca Park Skarbków zamieni się w krainę zabawy i uśmiechu, zaoferuje najmłodszym mieszkańcom moc atrakcji.
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej przejęli 166 tys. sztuk podrobionych towarów z hali magazynowej w pobliżu centrum handlowego w Wólce Kosowskiej.
19
09-04-2025
Copyright © 2014-2025 () - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.