reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

11 2023

Przekaż odpady, pomożesz „bezdomniakom”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zabiawola.plPrzekaż odpady, pomożesz „bezdomniakom” - Grodzisk News


Na początku grudnia w Żabiej Woli odbędzie się zbiórka tzw. odpadów nienormatywnych, czyli takich, które wymagają specjalnego sposobu utylizacji lub recykling. Zebrane odpady zostaną sprzedane, a cały dochód zostanie przekazana na pomoc Stowarzyszeniu Bezdomniaki Żabiowolskie.


Zachęcamy zatem do włączenia się do akcji, bo niesie podwójny pożytek: można pozbyć się w bezpieczny sposób zawadzających nam odpadów, a zarazem wesprzeć akcję charytatywną.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zbiórka przeprowadzona zostanie 2 grudnia na parkingu pomiędzy urzędem gminy a Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli. Zbiórka potrwa od 8.00 do 12.00 i dotyczyć będzie opon (samochodowych, rowerowych oraz motocyklowych), akumulatorów, worków po nawozach, leków oraz drobnych elektroodpadów.

Jest tylko jedno zastrzeżenie. – Zbiórka jest dla mieszkańców wnoszących opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Żabia Wola. Ponadto informujemy, że odpady pozostawione poza godzinami zbiórki będą kwalifikowane jako nielegalnie pozostawione co skutkować będzie zgłoszeniem sprawy na Policję – podał w komunikacie urząd w Żabiej Woli.

Przekaż odpady, pomożesz „bezdomniakom” - Grodzisk Newsfoto: zabiawola.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.