reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

11 2023

Przekaż odpady, pomożesz „bezdomniakom”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zabiawola.pl1 - Grodzisk News


Na początku grudnia w Żabiej Woli odbędzie się zbiórka tzw. odpadów nienormatywnych, czyli takich, które wymagają specjalnego sposobu utylizacji lub recykling. Zebrane odpady zostaną sprzedane, a cały dochód zostanie przekazana na pomoc Stowarzyszeniu Bezdomniaki Żabiowolskie.


Zachęcamy zatem do włączenia się do akcji, bo niesie podwójny pożytek: można pozbyć się w bezpieczny sposób zawadzających nam odpadów, a zarazem wesprzeć akcję charytatywną.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zbiórka przeprowadzona zostanie 2 grudnia na parkingu pomiędzy urzędem gminy a Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli. Zbiórka potrwa od 8.00 do 12.00 i dotyczyć będzie opon (samochodowych, rowerowych oraz motocyklowych), akumulatorów, worków po nawozach, leków oraz drobnych elektroodpadów.

Jest tylko jedno zastrzeżenie. – Zbiórka jest dla mieszkańców wnoszących opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Żabia Wola. Ponadto informujemy, że odpady pozostawione poza godzinami zbiórki będą kwalifikowane jako nielegalnie pozostawione co skutkować będzie zgłoszeniem sprawy na Policję – podał w komunikacie urząd w Żabiej Woli.

Przekaż odpady, pomożesz „bezdomniakom” - Grodzisk Newsfoto: zabiawola.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.