27 11 2015

Przejazd w Kozerkach wciąż czynny

27.11.2015, godz.: 09:50
Przejazd w Kozerkach wciąż czynny
fot. GrodziskNews

Choć kolejarze zapowiadali, że przejazd przez tory w Kozerkach zostanie zamknięty jeszcze w listopadzie, cały czas możemy z niego korzystać. Co ciekawe wciąż nie ma konkretnej daty likwidacji przeprawy.

Kierowcy nie chcą zamknięcia przejazdu w Kozerkach, chętnie z niego korzysta wielu mieszkańców naszego powiatu. Niestety kolejarze już dawno zdecydowali, że ma ona zniknąć. W ostatnich tygodniach informowali, że przeprawa zostanie zlikwidowana w listopadzie, gdy kierowcy będą mogli swobodnie korzystać z wiaduktu w ciągu ul. Skokowskiego w jaktorowskiej gminie.

Dziś, mimo iż mamy końcówkę listopada przejazd wciąż jest czynny. Mieszkańcy zastanawiają się czy wiadomo już jak długo będzie można z niego korzystać. Kolejarze jednak nie są w stanie podać konkretnego terminu. – Wciąż kiedy dokładnie zostanie zamknięty przejazd kolejowy w Kozerkach. Ma to nastąpić na przełomie listopada i grudnia, ale jeszcze nie zapadła ostateczna decyzja co do daty wyłączenia z ruchu tej przeprawy – mówi nam Karol Jakubowski, rzecznik prasowy PKP Polskich Linii Kolejowych.

Wygląda więc na to, że przez najbliższych kilka, może nawet kilkanaście dni przejazd w Kozerkach będzie pełnił swoją funkcję.

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Przejazd w Kozerkach wciąż czynny”

  1. Gość pisze:

    Nie bardzo rozumiem czemu tak ważny przejazd ma być zlikwidowany. Każą mi jeździć do Grodziska, albo Jaktorowa. A kto mi za wachę zwróci?

  2. Maniuś pisze:

    Bardzo dobrze niech zamykają go jak najszybciej 🙂
    Wreszcie nie będzie całych tabunów Czeczenów i Herbaciarzy z zyrardowa goniło o 14 i 22 do roboty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata