29
08 2023
Adam Fabisiewicz Grodzisk News
29.08.2023, godz. 12:05
Na autostradzie A2 doszło dziś do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Choć policja zjawiła się na miejscu, to nie musiała interweniować, gdyż kierowcy sami doszli do porozumienia.
Do zdarzenia doszło przed godz. 10.30 pomiędzy Kłudnem Starym a Tłustem przy zjeździe w kierunku Błonia. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika, który nadesłał też zdjęcie.
Do kolizji zostali wezwani policjanci, ale nie musieli interweniować. – Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci, wezwani przez świadka zdarzenia drogowego. Nie prowadzili jednak czynności, ponieważ kierowcy samochodu osobowego i ciężarowego sami doszli do porozumienia – mówi nam mł. asp. Kamil Sobótka z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.
Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
ZOBACZ TEŻ
Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.