12 03 2020

Przed nami zmiana rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich

12.03.2020, godz.: 07:13
Przed nami zmiana rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich
fot. Koleje Mazowieckie/Mat. prasowe

Od 15 marca na większości linii pociągi Kolei Mazowieckich pojadą inaczej. Powód? prace modernizacyjne. Rozkład w tym kształcie będzie obowiązywać do 13 czerwca.

Zmiany nie nie ominą zatem także linii Warszawa – Skierniewice. Jakie? Wystąpią utrudnienia w ruchu pociągów, które wiążą się ze zmianami godzin i tras kursowania pociągów. Część z nich będzie kursować z pominięciem przystanków Parzniew, Brwinów i Milanówek.

Zmiany szczególnie istotne dla naszej linii nastąpią w kwietniu. Od 15 do 30 kwietnia w godz. 9.10 – 19:10 na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki, z uwagi na prace utrzymaniowe na torach prowadzone przez PKP PLK, pociągi będą kursować po jednym czynnym torze. Część pociągów będzie kursować z pominięciem przystanków Parzniew, Brwinów i Milanówek. Wybrane połączenia zostaną odwołane – podały Koleje Mazowieckie.

Nowy rozkład jazdy sprawdzicie tutaj.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Przed nami zmiana rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich”

  1. JSC pisze:

    Mniej pociągów to większy tłok na pokładzie… może warto rozważyć przesunięcie tych remontów na po epidemii?

  2. nika pisze:

    Racja! Stop z tymi remontami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata