reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

05 2024

Przed nami kolejne Grodziskie Targi Pracy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/UM Grodzisk Maz.Przed nami kolejne Grodziskie Targi Pracy - Grodzisk News


Grodziskie Targi Pracy otwierają drugą „dwudziestkę”. W połowie maja odbędzie się bowiem XXI odsłona wydarzenia z myślą o osobach szukających zatrudnienia lub chcących zmienić miejsce pracy.


Grodziskie Targi Pracy to cykliczne wydarzenie odbywające się dwa razy do roku: wiosną oraz jesienią. W październiku grodziska Mediateka gościła jubileuszową, dwudziestą edycję. Teraz czas na kolejną – już 16 maja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Porównując wskaźniki z lat ubiegłych można się spodziewać około dwudziestu podmiotów z sektora prywatnego, które oferować będą różne stanowiska. W poprzednich edycjach przeważały oferty pracy fizycznej, jak np. ochroniarz, operator wózków. Tym razem może być podobnie.

Na pewno nie zabraknie natomiast stałego zestawu instytucji goszczących na targach, takich jak: Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy tych jednostek udzielą uczestnikom targów interesujących ich porad. Nie zabraknie również indywidualnego wsparcia doradców zawodowych.

Targi odbędą się zatem 16 maja (czwartek) w godz. 10.00-13.00, w budynku Mediateki przy ul. 3 Maja 57.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.