TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

01 2023

Przed kierowcami poważne utrudnienia w ruchu w Podkowie [MAPKA]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Artur TusińskiPrzed kierowcami poważne utrudnienia w ruchu w Podkowie [MAPKA] - Grodzisk News


Podkowa Leśna przystępuje do zapowiadanej przebudowy ulicy Gołębiej na odcinku od trasy 719 do skrzyżowania z ulicą Bażantów włącznie. To zaś oznaczać będzie duże utrudnienia w ruchu. Dla większości pojazdów droga będzie zamknięta aż do września.


Informację o przygotowaniach do startu budowy oraz diametralnych zmianach w organizacji ruchu przekazał burmistrz Podkowy Artur Tusiński. – Przewidywany termin rozpoczęcia prac i zamknięcia drogi to 25-30 stycznia. Dopuszczalny będzie tylko ruch pojazdów budowy i mieszkańców dojeżdżających do swoich posesji, a mieszkających przy remontowanym odcinku Gołębiej. Termin zakończenia przebudowy to koniec września 2023 roku – napisał włodarz na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Jeśli wszystkie prace będą prowadzone z harmonogramem, a zima nie spłata nam figla, to w marcu rozebrana zostanie cała obecna nawierzchnia. Później nastąpi "stawianie" krawężników, budowa warstw podbudowy drogi, poziomowanie skrzynek zasuw, hydrantów, studzienek kanalizacyjnych, asfaltowanie i budowa wyniesionych skrzyżowań oraz odcinka chodnika – dodaje Tusiński.

Wykonawca wszedł na plac budowy pod koniec grudnia i zaczął przygotowywać teren do właściwych prac. Zwozi materiały budowlane, usuwa kolizje energetyczne. Tusiński zapowiedział jednak, że "Będą występowały chwilowe przerwy w dostawie internetu, a nawet mogą zdarzyć się przerwy w dostawie energii elektrycznej".

Na te utrudnienia nałożą się też zamknięcia przejazdu w Podkowie Leśnej Zachodniej w związku trwającą budową drugiego toru WKD.

Na luty włodarz zapowiada start prac przy przebudowie ulic Orlej i Sokolej.

Przed kierowcami poważne utrudnienia w ruchu w Podkowie [MAPKA] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Artur Tusiński


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Coraz więcej dróg i pędzących samochodów, coraz więcej polbruku, asfaltu, pretensjonalnych, parweniuszowskich Gargameli i wystrzyżonych trawniczków, coraz mniej przyrody i lasu. Niknie nam w oczach Podkowa Leśna, urokliwe miejsce spacerów alejkami pośród drzew. A buce się cieszą...
Melancholia


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.