reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

10 2022

Przebudowa zjazdów. Utrudnienia na kilku drogach w gminie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPrzebudowa zjazdów. Utrudnienia na kilku drogach w gminie - Grodzisk News


W związku z przebudową zjazdów na lokalnych drogach na kilku ulicach na terenie gminy Żabia Wola mogą występować utrudnienia w ruchu.


Kierowcy mogą borykać się z utrudnieniami w dniach od dziś (25 października) do najbliższego poniedziałku (31 października). Obejmą one następujące ulice: Główną w Hucie Żabiowolskiej, Majową i Mazowieckie Pola w Żelechowie, Osadniczą w Kaleni Towarzystwie, Polną w Żabiej Woli oraz Koniecpolską w Siestrzeni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak podaje Urząd Gminy Żabia Wola, dzięki tym pracom pojawi się nowa konstrukcja i nawierzchnia zjazdu z masy bitumicznej na wymienionych ulicach, natomiast zjazd na ul. Głównej w Hucie Żabiowolskiej zostanie dodatkowo poszerzony. – Realizacja powyższego w istotny sposób poprawi parametry użytkowe dróg w miejscach włączeń do ruchu i skrzyżowań z nadrzędnymi drogami, gdzie silne oddziaływanie mechaniczne kół pojazdów powoduje szybką degradację nawierzchni – dodają urzędnicy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.