TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

04 2022

Przebudowa ul. Kościuszki. Autobusy zmieniły trasy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPrzebudowa ul. Kościuszki. Autobusy zmieniły trasy - Grodzisk News


W związku z przebudową ulic Kilińskiego, Kościuszki i Kierlańczyków Grodziskie Przewozy Autobusowe zmieniają trasy na wielu liniach.


Ruszyła przebudowa ulic w centrum Grodziska, co jest oczywiście kłopotliwe dla kierowców, ponieważ wyznaczono objazdy, ale również i pasażerów komunikacji miejskiej. W związku z pracami autobusy Grodziskich Przewozów Autobusowych kursują po zmienionych trasach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Uruchomiony został zastępczy przystanek autobusowy GRODZISK MAZ. LIMANOWSKIEGO 51, znajdujący się na ul. Limanowskiego po skręcie w prawo z ul. Kowalskiej (w zastępstwie nieobsługiwanego przez część linii przystanku GRODZISK MAZ. ZONDKA 01). Został też uruchomiony zastępczy przystanek autobusowy GRODZISK MAZ. KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY 52, znajdujący się na ul. Bałtyckiej przed skrzyżowaniem z ul. Sienkiewicza (drogą wojewódzką). Natomiast całkowicie zawieszono obsługę przystanku GRODZISK MAZ. KOŚCIUSZKI 01.

Poniżej mapa przedstawiająca przebieg zmienionych tras linii autobusowych po odjeździe z dworca PKP w Grodzisku Maz. Przebieg tras linii jadących do dworca PKP oraz pozostałych linii niezaznaczonych na mapie nie zmienia się.

Tymczasowe rozkłady jazdy są dostępne tutaj.

Przebudowa ul. Kościuszki. Autobusy zmieniły trasy - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Napiszcie proszę jaki będzie harmonogram zamykania ruchu na Kościuszki. Można by było wprowadzić zmiany w nawigacjach jak Ważę czy Google.

Bl
27-04-2022 17:36

harmonogram he he

G
29-04-2022 12:00
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.