07 04 2020

Przebudowa Helenowskiej blisko finiszu [FOTO]

07.04.2020, godz.: 12:52
Przebudowa Helenowskiej blisko finiszu [FOTO]
fot. podkowalesna.pl

Choć drugi etap przebudowy ul. Helenowskiej w Podkowie Leśnej planowo ma się zakończyć do czerwca, to zdaje się, że otwarcie drogi nastąpi szybciej.

Pierwonie budowa została zaplanowana od Jeleniej do Brwinowskiej w dwóch etapach: w pierwszym – Główna – Jelenia i w drugim Główna – Brwinowska. Owa pierwsza część finiszowała na przełomie 2019 i 2020 roku. Drugi etap rozpoczął się w styczniu.

Droga została wyposażona w odwodnienie odprowadzające nadmiar deszczówki. Po obu stronach ulicy pojawiły się chodniki z kostki betonowej, z tego samego materiału wykonano zjazdy do posesji. Ponadto przy ulicy zorganizowane zostaną miejsca do parkowania. W ciągu ulic przebudowana została też krzyżówka, która będzie funkcjonować jako skrzyżowanie wyniesione.

Dziś widać już, że droga jest prawie gotowa. – Prace przy przebudowie ul. Helenowskiej, na odcinku od ulicy Głównej do ulicy Brwinowskiej, dobiegają końca. Położono już pierwszą warstwę asfaltu. Ostatnim etapem remontu będzie położenie warstwy zasadniczej asfaltu – poinformował podkowiański magistrat.

Droga wygląda tak…

fot. podkowalesna.pl
0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata