reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

02 2015

Przebudowa drogi pod lupą komisji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Przebudowa drogi pod lupą komisji - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kompleksowa przebudowa ul. Grodziskiej w Musułach to inwestycja od dawna wyczekiwana przez mieszkańców. Kiedy wreszcie doszła do skutku, pojawiły się głosy niezadowolenia co do sposobu realizacji inwestycji przez magistrat. Były one na tyle liczne, że wójt Żabiej Woli Halina Wawruch postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Zastrzeżenia mieszkańców budziły zarówno technologie wykonywania prac, jak i zmiany w projekcie przebudowy dokonane już po rozpoczęciu przedsięwzięcia. Modyfikacje obejmowały wykonanie dodatkowych zjazdów do posesji. Magistrat tłumaczył to faktem iż część posesji przy ul. Grodziskiej została przez zagospodarowana już po opracowaniu pierwotnego projektu. Tłumaczenia ani jednak nie rozwiązały problemu, ani też nie sprawiły, iż żabiowolanie przestali kontestować sposób przebudowy.

Jak udało nam się dowiedzieć, między innymi na prośbę mieszkańców, całej sprawie mają się dokładnie przyjrzeć radni gminy. Na 28 lutego zaplanowano wspólne posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Finansów oraz Komisji Spraw Socjalnych i Kultury, które dokładnie zapoznają się z zarzutami dotyczącymi inwestycji, a później radni udadzą się na wizję lokalną, aby sprawdzić stan faktyczny.

W posiedzeniu mogą wziąć udział także mieszkańcy. Rozpocznie się ono o godz. 10.00 w sali konferencyjnej żabiowolskiego magistratu.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.