20 05 2020

Propozycje zmian w regulaminie milanowskiego kąpieliska. Tylko kiedy otwarcie?

20.05.2020, godz.: 17:24
Propozycje zmian w regulaminie milanowskiego kąpieliska. Tylko kiedy otwarcie?
fot. milanowek.pl

W czwartek milanowscy radni głosować będą na przyjęciem nieco zmienionego regulaminu kąpieliska. Otwarcie obiektu i tak jednak uzależnione będzie od decyzji rządu w związku z epidemią.

Tak czy owak w zmodyfikowanym projekcie regulaminu basenu pojawił się zapis, że obiekt może być otwarty od czerwca do końca września – codziennie. W czerwcu i lipcu w godzinach od 9.00 do 20.00, w sierpniu i wrześniu – od 10.00 do 19.00.

Dodatkowo, nowy regulamin miałby dopuszczać możliwość odpłatnych indywidualnych oraz grupowych zajęć nauki pływania, pod nadzorem osoby posiadającej stosowne uprawnienia. Jednocześnie wysokość opłat ustaliłby burmistrz Milanówka.

Rugulamin ma obowiązywać od dnia otwarcia pływalni. Nie jest jednak powiedziane, że nastąpi to na początku czerwca. – W tym zakresie regulamin ma charakter ogólny i jest konieczny, by basen mógł funkcjonować. Ale w obecnej sytuacji obowiązują nas decyzje podejmowane na wyższych szczeblach – mówi nam Piotr Iwicki, sekretarz Milanówka.

– Gdy rząd pozwoli na otwarcie basenów i kąpielisk, wtedy to zrobimy na zasadach określonych przez osoby decyzyjne – dodaje.

Projekt regulaminu w pełnym brzmieniu tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata