reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

08

06 2021

Prokuratura: Wykrzykiwali groźby pod adresem braci zamordowanego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Prokuratura: Wykrzykiwali groźby pod adresem braci zamordowanego - Grodzisk News


Płocka prokuratura podała nowe fakty w sprawie strzelaniny w Żyrardowie. W niedzielę przy kamienicy, przy której kilka dni wcześniej zginął 20-latek pojawiły się osoby, które groziły jego rodzinie.


Przypomnijmy. W czwartek 3 czerwca około godz. 2.30 doszło do śmiertelnego postrzelenia 20-latka. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21- i 28-lat więcej tutaj. W niedzielę przy tej samej kamienicy znów otwarto ogień z broni palnej, ale na szczęści nikt nie ucierpiał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś znane są nowe fakty w sprawie niedzielnych wydarzeń w Żyrardowie, ujawnione przez Prokuraturę Okręgową w Płocku, pod którą podlega Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie. – W okolicy kamienicy, przy której w czwartek doszło do zabójstwa, pojawili się trzej dotąd nieustaleni mężczyźni, którzy wykrzykiwali groźby pod adresem braci zamordowanego 20-latka – mówi nam prok. Iwona Śmigielska-Kowalska, rzecznik prasowy płockiej prokuratury.

– W stronę pustej bramy został też oddany strzał z broni palnej. Po uzyskaniu tej informacji, na miejsce niezwłocznie przybyli funkcjonariusze policji, którzy podjęli czynności związane z ujawnieniem i zabezpieczeniem śladów. Poszukiwania sprawców trwają – dodaje prok. Śmigielska-Kowalska.

Do sprawy wrócimy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jaja na kiju.

DEF
08-06-2021 12:55

Zobaczymy co zrobi bohaterska policja, której się najwyraźniej nie boją.

kik
08-06-2021 14:40
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.