reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

02 2023

Próbowała wynieść produkty z supermarketu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPróbowała wynieść produkty z supermarketu - Grodzisk News


45-letnia kobieta została zatrzymana przy próbie kradzieży produktów spożywczych i przemysłowych z jednego z supermarketów w Jankach.


W poniedziałek wieczorem policjanci otrzymali informację, że w jednym z supermarketów w Jankach ujęto kobietę, która próbowała wynieść produkty nie płacąc za nie. – 45-latka w jednym z supermarketów w Jankach, zapakowała do wózka artykuły spożywcze i przemysłowe o wartości ponad 3 tys. zł, po czym opuściła linię kas, nie płacąc za zakupy. Jej działanie zarejestrowały kamery monitoringu – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, podejrzana została przekazana funkcjonariuszom. Ci zabrali ją i osadzili w celi. Został jej postawiony zarzut kradzieży za co można nawet na pięć lat trafić do więzienia. 45-latka przyznała się do winy, a skradziony towar wrócił do sklepu.

Sprawa jest prowadzona pod nadzorem pruszkowskiej prokuratury.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.