21 06 2015

Prawnik i psycholog pomogą bezpłatnie

21.06.2015, godz.: 19:55
Prawnik i psycholog pomogą bezpłatnie
fot. Pixabay

Potrzebujesz wsparcia psychologa lub prawnika. W Grodzisku pomoc otrzymasz za darmo, przychodząc na dyżur tych specjalistów w każdy pierwszy piątek miesiąca.

Bezpłatne porady prawne i psychologiczne zostały uruchomione w ramach wspólnego programu grodziskiego ośrodka pomocy społecznej oraz Pogotowia „Niebieska linia”. Wsparciem w pierwszej kolejności objęte będą osoby, które padły ofiarami przestępstw lub były ich świadkami. Dotyczy to m.in. takich sytuacji, jak przemoc w rodzinie, oszustwo, kradzież, rozbój pobicie uchylanie się od alimentów, uszkodzenie ciała groźby karalne, stalking i inne.

Dyżury psychologa i prawnika odbywać się mają w każdy pierwszy piątek miesiąca w godzinach od 11. 00 do 18.30 w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym przy ul. Składowej 5. Na konsultację należy się zapisać pod numerami telefonów 731 303 660 lub 22 755 58 69.

To kolejna forma pomocy dla mieszkańców z naszego regionu wdrożona w tym roku. Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że grodziski OPS, wesprze finansowo, a także socjalnie osoby dotknięte przemocą domową czy napastowaniem seksualnym.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata