reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

05 2022

Prace nad muralem 500-lecia Grodziska rozpoczęte


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Prace nad muralem 500-lecia Grodziska rozpoczęte - Grodzisk News


W środę ruszyły prace dotyczące wykonania muralu z okazji 500-lecia Grodziska Mazowieckiego. Znakiem rozpoznawczym kompozycji, która znajdzie się na ścianie kamienicy przy ul. Sienkiewicza będzie 500 odcisków dłoni mieszkańców zebranych przez artystę.


Mural wykonuje Mgr Mors, czyli Mariusz Brodowski – animator kultury z Nowego Sącza. Komisja doceniła jego pomysł, by w proces tworzenia muralu zaangażować mieszkańców. Artysta chce zebrał podczas dwudniowych warsztatów w kwietniu nie 500, ale 600 odcisków dłoni od grodziszczan każdy chciał być bowiem częścią tej historycznej pracy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z odcisków dłoni mural, który będzie przedstawiał symbol (miejsce, obiekt), który będzie kojarzył się przejeżdżającym z Grodziskiem. Co to będzie? Ta kwestia jak na razie owiana jest niemałą tajemnicą. Dość powiedzieć, że wizualizację muralu widział tylko burmistrz Grodziska, ale nawet on do końca nie wie, jaki będzie efekt końcowy pracy Magistra Morsa.

–Niebawem 500 odcisków dłoni mieszkańców Grodziska Mazowieckiego utworzy mural z okazji 500-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu. Mgr Mors rozpoczął już prace, a my nie możemy doczekać się efektu końcowego. 1 piksel = 1 odciśnięta dłoń! – napisali urzędnicy na Facebooku grodziskiego ratusza.

Jak Wy myślicie? Co będzie przedstawiał mural? Na opinie czekamy w komentarzach.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.