reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

08 2021

Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr RemiszewskiPrace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News


Wznowione dwa tygodnie temu prace w ulicy Krakowskiej idą do przodu, co widać choćby na zdjęciach pokazanych przez burmistrza miasta ogrodu. Do zakończenia robót mieszkańcy muszą jednak liczyć się z utrudnieniami.


Ulica Krakowska to droga biegnąca wzdłuż torów PKP. W większości jej nawierzchnia jest wykonana z trylinki, czyli sześciokątnej płyty betonowej. Jej stan od dłuższego czasu pozostawiał wiele do życzenia – były na niej liczne wyboje, doły, uszkodzenia i ubytki nawierzchni. W związku z robotami kierowcy muszą się liczyć z utrudnionym przejazdem w rejonie objętym modernizacją.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z zamówieniem na ul. Krakowskiej jezdnia zostanie wyprofilowana i ułożona nowa nakładka z betonu asfaltowego. Do realizacji tego zadania jako podbudowa zostanie wykorzystana istniejąca nawierzchnia. Jezdnia będzie miała sześć metrów szerokości. Ponadto na miejscach postojowych zostanie zmieniona nawierzchnia na płyty ażurowe.

Koszt inwestycji to 800 tys. zł. – Prace na ul. Krakowskiej są już mocno zaawansowane, wykonano cześć miejsc parkingowych i chodników. Przed nami jeszcze położenie nowej nakładki asfaltowej, co wiązało się będzie z czasowymi utrudnieniami komunikacyjnymi i zmianą organizacji ruchu. Jestem jednak przekonany, że wszystko odbędzie się sprawnie, a uciążliwości związane z remontem będą minimalne – poinformował na swoim Facebooku burmistrz Piotr Remiszewski i zamieścił kilka zdjęć.

Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Prace na ul. Krakowskiej idą do przodu [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

płyty chodnikowe są raczej nierówno położone - na każdym zdjęciu widać jakiś problem, a przecież do zdjęć wybiera się najlepsze fragmenty

mm2
05-08-2021 15:59

I zdecydowanie na tej ulicy wiatr nierówno wieje

Klik
06-08-2021 09:47


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.