TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

11 2022

Prace na ul. Kościuszki idą do przodu. Kiedy zakończenie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiPrace na ul. Kościuszki idą do przodu. Kiedy zakończenie - Grodzisk News


Trwa kompleksowa modernizacja ul. Kościuszki w Brwinowie. Wykonawca zrealizował już znaczną część prace, ale jeszcze trochę przed nim. Wieściami postępach na placu budowy podzielił się burmistrz Arkadiusz Kosiński.


Z jego wpisu na oficjalny profilu facebookowym dowiadujemy, się że jak dotej pory przebudowano kanalizację deszczową, urządzenia telekomunikacyjne oraz kanlizację kablową. Co ważne wykonawca zrealizował już także konstrukcję i wraz z ułożeniem pierwszej warstwy asfaltu oraz skorygował geometrię skrzyżowania z drogą powiatową ul. Wilsona. Ponadto wybudował drogę wewnętrznej w sąsiedztwie Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

> Równolegle w pasie drogowym zostały ułożone doziemne kable energetyczne oraz kable oświetlenia ulicznego wraz z lokalizacją fundamentów lamp. W ciągu najbliższych 2 tygodni będą wykonywane prace brukarskie związane z budową chodnika po parzystej stronie oraz budową miejsc parkingowych po stronie nieparzystej - a pod koniec listopada zostaną dokończone prace dot. układania asfaltu oraz prace ogrodnicze – relacjonuje burmistrz Arkadiusz Kosiński.

– Ostateczny termin zakończenia prac na ul. Kościuszki zależeć będzie już tylko od terminu zakończenia robót energetycznych PGE. Dopiero po dokonaniu przez PGE przełączenia wszystkich odbiorców prądu na nową sieć (bloków wielorodzinnych, urzędu oraz budynków jednorodzinnych a także naszego nowego oświetlenia ulicznego) będą mogły być zlikwidowane napowietrzne kable energetyczne i rozebrane słupy a następnie dokończone prace brukarskie w miejscach, skąd zostaną wyjęte słupy – dodaje gospodarz Brwinowa.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.