reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

03 2023

Główna przejezdna jeszcze przed świętami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynGłówna przejezdna jeszcze przed świętami - Grodzisk News


Inwestycja, która kosztowała nadarzyńską gminę ponad 11 mln zł jest już na finiszu. Kończy się przebudowa ul. Głównej w Ruścu.


Prace budowlane ruszyły w sierpniu ubiegłego roku. Od tego czasu wykonano zdecydowaną większość zaplanowanych prac. W ramach zadania miała zostać m.in. wykonana nowa podbudowa wraz z nawierzchnią jezdni (poszerzenie jezdni), powstać ciąg pieszo-rowerowy. Ponadto zadanie obejmuje budowę zatoki autobusowej, nowego przepustu, oświetlenia oraz wykonanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zdecydowana większość tych prac na 850-metrowym odcinku została już wykonana. Rusza układanie masy asfaltowej na całym odcinku, które powinno zakończyć się przed Świętami Wielkanocnymi. – Tym samym ul. Główna uzyska pełną przejezdność. Prace porządkowe potrwają do końca kwietnia – poinformował w mediach społecznościowych Dariusz Zwoliński wójt gminy Nadarzyn.

Inwestycja była kosztowna, bo pochłonęła 11 mln zł, ale gmina zamierza zmodernizować kolejny odcinek, choć raczej nie prędko. – Złożyliśmy także wnioski o dofinansowanie kolejnego etapu budowy ulicy Głównej, a teraz czekamy na rozstrzygnięcie postępowania. Jednak ewentualna kontynuacja prac w tym roku wydaje się mało prawdopodobna – zaznaczył wójt.

Główna przejezdna jeszcze przed świętami - Grodzisk News
Główna przejezdna jeszcze przed świętami - Grodzisk News
Główna przejezdna jeszcze przed świętami - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.