22 08 2019

Prace na sieci, ZWiK znów odetnie wodę

22.08.2019, godz.: 10:17
Prace na sieci, ZWiK znów odetnie wodę
Fot. GrodziskNews.pl

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował o zaplanowanym na jutro wyłączeniu wody. Obejmie ono dwie miejscowości w gminie.

Na wczoraj ZWiK zaplanował wyłączenie wody przy ul. Radziejowickiej w Adamowiźnie i Mościskach. W piątek ma być kolejne.

23 sierpnia wodociągowcy odetną wodę dla mieszkańców Adamowizny oraz Mościsk przy ul. Radziejowickiej od numeru 118 do numeru 139. Wyłączenie ma potrwać od godz. 9.00 do 15.00.

Wodociągowcy nie wykluczają, że przerwy będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej.

ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.