14 01 2020

Prace na sieci. ZWiK odetnie wodę

14.01.2020, godz.: 07:15
Prace na sieci. ZWiK odetnie wodę
Fot. Pixabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował o zaplanowanym na jutro wyłączeniu wody. Obejmie ono dwie miejscowości w gminie.

Na dziś ZWiK zaplanował wyłączenie wody dla odbiorców mieszkających przy ulicy bocznej od ul. Wilczej od numeru 1 do numeru w Adamowiźnie. Wody ma nie być w godzinach 9.00–15.00. Jednak to nie koniec. Jutro kolejne wyłączenie.

W środę wodociągowcy odetną kranówkę dla mieszkańców Natolina. Wody w godz. 9.00–14.00 nie będą mieć odbiorcy mieszkający pod numerami od 54 do 58.

Wodociągowcy nie wykluczają, że przerwy będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej.

ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.