reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

06 2024

Poznajesz tych ludzi? Mogą mieć związek z oszustwami „na wnuczka”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Warszawa Zachód1 - Grodzisk News


Policjanci z komisariatu w Błoniu prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na wnuczka”. Z przestępstwem mogą mieć związek kobieta i mężczyzna uchwyceni przez kamery monitoringu. Policjanci zdecydowali się upublicznić ich wizerunki w nadziei, że ktoś rozpozna te osoby i przekaże funkcjonariuszom być może cenne informacje w sprawie.


Dochodzenie dotyczy oszustwa metodą „na wnuczka”, do którego doszło 13 maja. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z tym przestępstwem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A o to rysopisy obojga poszukiwanych:
• Mężczyzna w wieku około 40-50 lat, średniego wzrostu, grubszej postury z widoczną nadwagą. Ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, ciemną rozpinaną bluzę, białą koszulę z kolorową aplikacją, buty sportowe koloru białego. Na głowie miał białą czapkę z daszkiem, na nosie okulary przeciwsłoneczne. Przy sobie miał jasną torebkę z czarnym paskiem na ramię.

• Kobieta w wieku około 40-50 lat, średniego wzrostu, średniej budowy ciała, włosy długie koloru blond związane w kucyk, twarz krągła. Ubrana w czarne, luźne spodnie, czarną bluzę z kapturem z napisami na rękawach, buty jasne typu trampki.

–Każdy, kto rozpoznaje tą parę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 lub telefoniczny pod numerem 47 72 43 860, (22) 725 49 97. Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-191/24 – apelują błońscy policjanci.

Poznajesz tych ludzi? Mogą mieć związek z oszustwami „na wnuczka” - Grodzisk News
Poznajesz tych ludzi? Mogą mieć związek z oszustwami „na wnuczka” - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.