20 01 2020

Pożary samochodów – policja nie wyklucza podpaleń przez tego samego sprawcę

20.01.2020, godz.: 11:31
Pożary samochodów – policja nie wyklucza podpaleń przez tego samego sprawcę
fot. Czytelnik

Wracamy do sprawy pożarów samochodów w Jaktorowskiej gminie. Policja nie tylko nie wyklucza podpaleń, lecz także tego, że stoi za nimi ta sama osoba lub osoby.

W nocy z soboty na niedzielę strażacy gasili pożar auta przy ul. Strzeleckiej w Budach Zosinych. Samochód marki Renault spłonął doszczętnie. Kilka dni wcześniej w tej samej miejscowości doszło do podobnego pożaru. Nocą 15 stycznia, przed godz. 2.00 strażacy zostali wezwani do ugaszenia płonącego BMW przy ul. Szarych Szeregów.

W związku z podobieństwem zdarzeń, miejsc oraz bliskością czasową policja nie wyklucza podpaleń dokonanych przez tego samego sprawcę bądź sprawców. – Na tym etapie prowadzimy czynnością związane z gromadzeniem i analizą materiału, które to pozwolą wytypować osobę lub osoby mogące mieć związek z pożarami – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowiecki.

– Nie wykluczamy żadnej ewentualności, także podpalenia. Będą analizy zapisów z kamer, rozmowy ze świadkami, czekamy również na opinie biegłych – dodaje Katarzyna Zych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata