15 02 2020

Pożar w Musułach. Na miejscu sześć zastępów

15.02.2020, godz.: 17:37
Pożar w Musułach. Na miejscu sześć zastępów

W sobotnie popołudnie w Musułach doszło do pożaru domu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

O pożarze poinformował nas jeden z czytelników. – W Musułach płonie dom. Na miejscu jest kilka wozów strażackich – mówi Michał.

Strażacy potwierdzają. – O godz. 16.51 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące poddasza budynku przy ul. Grodziskiej. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że tli się deskowanie dachu, na którym trzyma się poszycie z blachy. Pożar został już zlokalizowany, strażacy prowadzą rozbiórkę, aby dostać się do źródła. Nikomu nic się nie stało – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Początkowo na miejscu było sześć zastępów straży pożarnej (trzy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, dwa z OSP Żelechów i jeden z OSP Grodzisk Maz.), ale te już są systematycznie odsyłane do koszar (w momencie pisania artykułu w akcji brały udział cztery zastępy).

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata