reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2022

Pożar w Musułach. Co dalej z pogorzelcami?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP ŻelechówPożar w Musułach. Co dalej z pogorzelcami? - Grodzisk News


Wracamy do sprawy pożaru domu w Musułach, który pozbawił dachu nad głową jego mieszkańców. Centrum usług społecznych przekazało pogorzelcom artykuły pierwszej potrzeby a jeszcze dziś otrzymają klucze do lokalu socjalnego.


W środę popołudniu w Musułach doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W budynku zawalił się dach. Budynek nie nadawał się do tego, aby w nim pozostać. Na miejscu pożaru zjawiła się także dyrektor pomocy społecznej w gminie, która takiego wsparcia pogorzelcom udzieliła.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Mieszkańcy budynku na minioną noc schronili się u rodziny, dziś natomiast spotkaliśmy się z nimi w siedzibie Centrum Usług Społecznych i przekazaliśmy artykuły pierwszej potrzeby, jak ubrania, środki czystości, pościel – mówi nam Elżbieta Kwiatkowska, dyrektorka Centrum Usług Społecznych w Żabiej Woli.

Dodała, że jeszcze dziś osobom, które ucierpiały w pożarze zostaną przekazane kluczu do lokalu socjalnego z z zasobów gminnych. – Będzie to lokal tymczasowy na okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia. Niestety nie mogliśmy przyznać lokalu socjalnego na stałe, ponieważ jedna z osób ma status współwłaściciela nieruchomości, na której doszło do pożaru – będziemy natomiast pomagać poszkodowanym w miarę ich potrzeb – dodaje Elżbieta Kwiatkowska.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.