05 03 2017

Pożar w Milanówku. Cztery zastępy straży w akcji

05.03.2017, godz.: 16:31
Pożar w Milanówku. Cztery zastępy straży w akcji
fot. GrodziskNews

Tuż przed godz. 13.00 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze na prywatnej posesji przy ul. Ludnej w Milanówku. Ogniem zajęty był garaż bezpośrednio przylegający do domu jednorodzinnego. – Nie pozwoliliśmy, aby pożar przeniósł się na dom – podkreśla rzecznik prasowy grodziskich strażaków.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na Ludnej w Milanówku był pożar. Działało kilak wozów strażackich – napisał do nas czytelnik Maciej.

Doniesienia te zweryfikowaliśmy u strażaków. – Rzeczywiście, tuż przed godz. 13.00 odebraliśmy informację o pożarze domu na ul. Ludnej. Okazało się, że płonie garaż bezpośrednio sąsiadujący z domem. Ogień zajął także auto znajdujące się w środku – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy. – Udało się opanować żywioł i zapobiec rozprzestrzenieniu się go na budynek mieszkalny. Spłonęły natomiast garaż i samochód – zaznacza bryg. Tryniszewski.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.