reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

02 2022

Pożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów - Grodzisk News


W poniedziałek nad ranem wybuchł pożar w budynku znajdującym się przy ul. Ukośnej w Kozerach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Mateusza. – Akcja straży pożarnej w Kozerach. Na miejscu kilka wozów strażackich – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że doszło tam do pożaru budynku. – O godz. 3.25 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru budynku. Na miejsce zadysponowano osiem zastępów: pięć z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grodzisku oraz po jednej z Bożej Woli, Izdebna i Jaktorowa. Po przyjechaniu na miejsce pożarem objęty był budynek dwukondygnacyjny o wymiarach 15x20 metrów o konstrukcji stalowej – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Pożar powstał w pomieszczeniu kotłowni, a następnie rozprzestrzenił się na pozostałą część budynku. Akcja gaśnicza była utrudniona ze względu na bardzo duże zadymienie – dodaje.

W czasie pożaru w budynku nikogo nie było, więc nie było osób poszkodowanych. Akcja gaśnicza wciąż trwa. – Obecnie dogaszamy budynek, trzeba z środka m.in. wyrzucić elementy wyposażenia, które się tlą. Właśnie przyjeżdżają na podmianę strażacy m.in. z OSP Milanówek, więc przez jakiś czas wozy strażackie mogą być widoczne na lokalnych ulicach. Jeszcze przez jakiś czas akcja będzie trwała – informuje Krzysztof Stefaniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Pożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów - Grodzisk News
Pożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.