21 02 2019

Pożar transformatora w Janinowie. Okoliczni mieszkańcy bez prądu

21.02.2019, godz.: 21:06
Pożar transformatora w Janinowie. Okoliczni mieszkańcy bez prądu
fot. Czytelnik

Trzy zastępy straży pożarnej gaszą pożar transformatora nieopodal terenu firmy 3M w Janinowie. W związku z tym odcięto prąd do części mieszkańców gminy. Inni mogą nie mieć elektryczności ze względu na drzewo, które w innym miejscu opuściło się na linię energetyczną (na zdjęciu).

Akcja gaśnicza w Janinowie trwa. – Rzeczywiście, trzy nasze zastępy pracują nad ugaszeniem pożaru transformatora. Takie sytuacje na ogół wymuszają wyłączenie prądu – wyjaśnia bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Po zakończeniu akcji gaśniczej swoje działania rozpoczną służby energetyczne, aby naprawić szkody i przywrócić prąd – dodaje rzecznik KP PSP.

Mniej więcej w tym samym czasie w Kałęczynie i okolicach również odcięło prąd. Tam spowodowało to drzewo które opuściło się na linię energetyczną (na zdjęciu).

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata